Aplikace na mobil

Objednejte si u nás tarif Vodafone levnější o 10% a k němu třeba zvýhodněný telefon

Stejné tarify jako v prodejnách Vodafone avšak o 10% levněji. Žádné skryté vlastnosti.

Aplikace na mobil jsou to, co dělá z každého chytrého telefonu chytrý. Jedná se o malé programy, které si stáhnete do Vašeho telefonu a využíváte je k různým potřebám.


Objednejte si levný internet v mobilu od Vodafone spolu s akčním tarifem o 10% levněji


Aplikace pro chytré telefony mohou být hry, které často seženete zdarma. Mobilní hry Vám mohou zkrátit chvíli např. při čekání na autobus. Většina aplikací jsou však nástroje, které Vám usnadní každodenní aktivity. Může se jednat o Google mapy, Facebook aplikaci, počasí, kalkulačku, kalendář a další. Aplikací na mobil jsou miliony.


Co však významně odlišuje jednotlivé aplikace je to, pro jakou platformu (typ telefonu) byly vyvinuty. Podle toho, jaký mobilní telefon máte nebo si plánujete koupit, stahujete aplikace různým způsobem.


Apple iPhone

Telefony iPhone patří k nejdražším telefonům. Pro iPhone existuje na trhu nejvíce aplikací na mobil. Aplikace pro mobily iPhone si stahujete přímo v telefonu přes aplikaci appstore, kterou najdete v každém iPhone.


Google Android

Název Android neoznačuje přímo telefon, ale operační systém (software, který telefon používá). Tento operační systém je vyvinut společností Google. Android pro své telefony využívají například značky HTC či Samsung. Aplikace na mobil pro Android stáhnete přímo v telefonu pomocí aplikace Android Market.


Nokia

V Česku je stále nejrozšířenější značkou telefonů Nokia. I když v poslední době vyklidila pole mnohem silnějším konkurentům (Apple, Google, Samsung), stále nabízí dobrou možnost využití internetu v mobilu. Nokia aplikace (download) do mobilu nabízí přes svůj Ovi obchod, který je též v každém chytrém telefonu značky Nnokia.


Pokud si chcete objednat nový telefon na internet a plně využívat nepřeberné množství aplikací, vyberte si telefon zde a nechte se kontaktovat odborníkem na internet v mobilu. Aplikace na mobil, ať už se jedná o hry či užitečné pomůcky budete mít vždy na dosah ruky. Po vyplnění formuláře Vás kontaktuje operátorka společnosti Vodafone. Mobilní internet nabízí kromě Vodafone i společnost T-mobile a O2.Jejich tarify si můžete prohlédnout zde: O2 tarify, T-mobile tarify, Vodafone tarify.


Zajímá-li Vás oblast mobilních aplikací více, můžete si zkusit vyvinout vlastní aplikaci doma. Pro operační systém Android se aplikace běžně vyvíjejí v jazyce JAVA a vývojovém prostředí Eclipse. Pro telefony iPhone s operačním systémem iOS je nečastější programovat aplikace v jazyce Objective C. My se vývojem aplikací na smartphony zabýváme a pokud máte zájem o vytvoření mobilní aplikace na zakázku, můžeme Vám vyhovět. Nabízíme jak vývoj aplikací pro Android, tak vývoj aplikací pro iPhone. Apliakce je následně vložena na tržiště Google Play a Apple Appstore.

Komentáře

 

1.   Vladimir Pribylinecc

Dobrý deň, obraciam sa na Vás s prosbou o vytvorenie aplikácie pre iPhone, iPad alebo Android pre softwarový variant japonského šachu s názvom Euroshogi (s umelou inteligenciou). Adresa produktu: www.cubiccheckers.com/ES.zip S pozdravom Vladimir Pribylinec

 

Přidejte svůj názor na Aplikace na mobil

(nebude zveřejněn)
captcha